Wesprzyj ośrodek

Większość prowadzonych przez fundację projektów była finansowana z naszych kieszeni, co niestety mocno nas ograniczało. W raz z upływem czasu w naszym otoczeniu zaczęli pojawiać się ludzie dobrej woli którzy podzielali nasze idee i dzięki którym mogliśmy nie tylko w łatwiejszy sposób pozyskiwać nowe środki na kolejne przedsięwzięcia ale i również w znacznie łatwiejszy sposób je realizować.

Obecnie formy pomocy naszej fundacji możemy podzielić na siedem grup:

Wszystkie prowadzone przez nas zbiórki znajdziecie na portalu pomagam.pl pod adresem

www.osrodekleczeniadzikichzwierzat.pomagam.pl

W rocznym rozliczeniu podatkowym możesz uwzględnić darowiznę dla naszego ośrodka w którym ratujemy dzikie zwierzęta. Jak to zrobić? To proste – wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym:

Możesz przelać dowolną kwotę na konto Fundacji wpisując w tytule przelewu „Darowizna dla Fundacji”. Pieniądze przeznaczane są na bieżące cele statutowe Fundacji, w tym utrzymanie naszych podopiecznych: zakup pożywienia, leczenie weterynaryjne, szczepienia, obrączkowanie czy niezbędne akcesoria. Jeżeli oczekujesz informacji o tym, jak zostały wykorzystane Twoje pieniądze napisz do nas.

FUNDACJA Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Puchaczówka”
Bank: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie
Nr Konta: 74 9588 0004 0000 2176 2000 0010

Dla przelewów z zagranicy:
SWIFT: GBW CPLPP 74 9588 0004 0000 2176 2000 0010
IBAN: PL 74 9588 0004 0000 2176 2000 0010

PayPal:

Przypominamy że darowiznę na rzecz Fundacji możesz odliczyć od podatku dochodowego

Dokumentem potwierdzającym dokonanie darowizny jest dowód wpłaty na rachunek bankowy fundacji.

W ramach projektu „Las wokół nas” prowadzimy zajęcia dla trzech grup wiekowych (przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja). Program obejmuje naukę o naszym ekosystemie z uwzględnieniem ludzi pracujących „z lasem” i jego mieszkańcami, nasza oferta skierowana jest głównie do placówek szkolno-wychowawczych, lecz chętnie podejmujemy się współpracy również z innymi instytucjami.

Za zajęcia wystawiamy fakturę. Od 2015 roku wpływy z zajęć i warsztatów są fundamentem funkcjonowania i przetrwania naszego ośrodka w którym leczymy i rehabilitujemy dzikie zwierzęta, więc zamawiając takie zajęcia pomagacie tym samym ocalić nam kolejne stworzenia.

Chciałbyś zostać opiekunem dzikiego zwierzęcia, ale nie masz do tego odpowiednich warunków? Nic straconego! możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego (lub więcej) z naszych podopiecznych. Zapoznaj się z warunkami wirtualnej adopcji i przekonaj się sam jakie to łatwe!

Pamiętaj że każda forma wsparcia pomoże uratować życie zwierzęcia, jeśli chcesz i możesz pomóc to skontaktuj się z nami.
Partnerem Fundacji może zostać zarówno osoba prywatna jak i firma, dlatego serdecznie zachęcamy do współpracy.

Nie musisz mieć pieniędzy aby pomóc nam w realizacji naszych przedsięwzięć! Bardzo ważnym dla nas elementem jest #rozpowszechnianie wiedzy, którą publikujemy. Będzie nam naprawdę miło jeśli udostępnisz pisane przez nas artykuły. Jak to zrobić? Na końcu każdego wpisu w aktualnościach pojawiają się przyciski umożliwiające jego udostępnianie w różnych kanałach społecznościowych, wystarczy tylko z nich skorzystać. Niestety ale do naszego ośrodka często trafiają zwierzęta, które zostały zabrane z naturalnego środowiska przez błędny osąd człowieka który na nie się natchnął. Mamy nadzieję że im więcej osób przeczyta nasze artykuły tym większa szansa na to, że będą do nas trafiać zwierzęta, które rzeczywiście potrzebują naszej interwencji. Stokrotne dzięki dla Ciebie jeśli udostępniłeś któryś z naszych wpisów i przyczyniłeś się do tego, aby więcej osób mogło go przeczytać.