+48 534 997 955fundacjapuchaczowka@gmail.com
Wyszonowice 36b57-120 Wiązów

Wirtualna adopcja

Chcieliśmy ogłosić wszem i wobec, że uruchomiliśmy możliwość wirtualnej adopcji naszych podopiecznych!

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz stać się wirtualnym opiekunem dzikiego zwierzęcia i wesprzeć jego utrzymanie, leczenie oraz rehabilitację. Nie określamy kwoty, jaką należy wpłacać – sam o tym decydujesz – lecz by zobrazować koszt utrzymania, przedstawiamy przybliżone kwoty utrzymania zwierzaków będących pod naszą opieką (oczywiście każdy może wpłacać indywidualnie, tyle ile uważa za stosowne).

Wirtualnym opiekunem może zostać praktycznie każdy: osoba indywidualna, firma, przedszkole, klasa, szkoła. Pragniemy również poinformować, że w ramach wirtualnej adopcji istnieje możliwość poznania swojego podopiecznego – o ile stan zdrowia fizycznego i psychicznego zwierzęcia na to pozwala. W niektórych przypadkach opiekun może wziąć udział w treningu (kiedy np. uczymy ptaki latać, czy zdobywać pożywienie). Pamiętaj że wirtualna adopcja to nie tylko świetna reklama, ale także powód do dumy!

Zanim jednak zdecydujesz się zostać wirtualnym opiekunem naszego podopiecznego zapoznaj się proszę z warunkami wirtualnej adopcji.

Lista podopiecznych objętych wirtualną adopcją znajduje się w zakładce wirtualna adopcja. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zostaw komentarz