Jednoręki bandyta

Status: Pacjent na stałe

Wirtualni opiekunowie Formularz

Opis:

Z jednorękim bandytą znamy się jak łyse konie. Los tak chciał, że nasze drogi skrzyżowały się ponad 9 lat temu i aż ciężko w to uwierzyć, że czas potrafi, aż tak galopować.

A jak to się stało, że jednoręki został jednorękim? Specjalnie chłopak się nie starał, bardziej można mówić w jego przypadku o pechu, a wszystko za sprawą nieszczęsnej anteny samochodowej. Tu nie możemy mówić o utracie kilku piór, tylko raczej o sporym kawałku skrzydła i gnijącej części, która nieszczęśnikowi została. Zanim do nas trafił musiał wycierpieć sporo bólu. Amputacja wystającego kikuta, była koniecznością. Zabieg się udał, pacjent dzielnie zniósł okres rekonwalescencji i po dzień dzisiejszy na zdrowie nie narzeka. Niemniej jednak, Jednoręki, a raczej powinno być Jednoskrzydły nigdy do natury nie powróci. Czas leczy rany ale nie na tyle, aby samodzielnie mógł sobie poradzić.

Jak widzicie czasami los bywa okrutny, a my tak najnormalniej na świecie czujemy się odpowiedzialni za krzywdę jak się stała z winy człowieka. Pewnie się zastanawiacie ileż to lat żyją takie myszołowy, i tu możemy zadziwić niejednego, bo w naturze z pewnością nie tyle.

A co dziś u kolegi słychać??? raczej bandytą nie został i nie zostanie, za to stał się tzw. „pantoflem” takiej jednej panny myszołowicy Soni 😉

Informacje o wirtualnych opiekunach:

10-02-2022

Od 2015 roku jako oficjalny partner Fundacji Świętego Huberta w Wyszonowicach staramy się udzielać wsparcia w zakresie rozwiązań informatycznych dotyczących strony internetowej fundacji, pragnąć tym sposobem okazać szacunek ludziom których ciężka praca, zaangażowanie oraz ogromna determinacja pozwala ratować dzikie zwierzęta naszego regionu.

Firma Sanve świadczy usługi związane z testowaniem oprogramowania oraz procesem wytwórczym oprogramowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z aplikacjami webowymi w sektorze bankowym. Prowadzimy testy integracyjne, systemowe, regresywne, funkcjonalne, niefunkcjonalne (obciążeniowe, wydajnościowe, przeciążające, użyteczności), strukturalne oraz akceptacyjne. Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej działalności o automatyzację testów mobilnych pod platformę android.

Aleksandra B.

Częściowa adopcja

12-02-2023

Miłośniczka ptaków i przyrody. Ptaki lubię, obserwuję, zimą dokarmiam i czasami udaje mi się je sfotografować.