Fiona

borsuk

Samica

Przybliżony koszt miesięcznego utrzymania: 300zł

Status:

Wirtualni opiekunowie Formularz

Opis:

Ta mała słodycz imieniem Fiona jest jak dotąd najmniejszym borsukiem jaki do nas przez te wszystkie lata trafił. Pogryziona i wleczona przez błąkającego się bezpańsko po polach psa, została jakimś cudem uratowana przez właściciela gruntu. Od tamtego momentu zaczęło się dla Fionki nowe życie w Puchaczówkowej rodzinie.

Jak na początki przystało różnie z nimi bywa, tak też i w przypadku tego szkraba nie było inaczej. Spore rany to jedno, drugie to walka o każdy dodatkowy gram masy ciała i każdy milimetr wypitego mleka. Nie licząc już nieprzespanych nocy, które trwają po dziś dzień. Najważniejsze to sukces w cierpliwości i wytrwałości. Niewątpliwie największą inwestycją jaką poczyniliśmy było długie i żmudne odkładanie na coś tak niezwykłego jak inkubator, który nie jest fanaberią ale urządzeniem niezwykle pomocnym i ułatwiającym utrzymać odpowiednią temperaturę ciała jak i idealną wilgotność.

Maluszek jest z nami od 15 marca i sami zobaczcie jak pięknie się w tym okresie zmieniła. Tydzień temu otworzyła oczy, a w pyszczku pojawiły się pierwsze mleczaki!!!

 

 

Informacje o wirtualnych opiekunach:

Ewa Weiss

Częściowa adopcja

22-04-2023

Ten opiekun nie podzilił się jeszcze żadnymi informacjami na swój temat.